דירות דיסקרטיות

שיר בדירות דיסקרטיות

שבת שלום,

איזה כיף שהגיע כבר סוף השבוע, נכון? קוראים לי שיר, ואני נערת ליווי גאה, אבל של הביוקר. אני לא מספקת שירותי ליווי בבית מלון זול, ממש לא. אני מספקת שירותי ליווי רק באותן דירות דיסקרטיות. תשאלו – למה דווקא דירות דיסקרטיות? קודם כל, יש דירות דיסקרטיות בכל מרחבי מדינת ישראל. דירות דיסקרטיות ניתנות להשכרה לטווח הקצר, ללילה אחד או רק לכמה שעות. האווירה בהן רגועה וממש דיסקרטית ואינטימית. זה יכול להיות כמובן בשביל לעשות סקס, אבל אפשר להגיע אליהן בשביל לבלות זמן איכות עם עצמכם, לקרוא ספר טוב, לכתוב שירים או סיפורים, או לחלופין לנהל שיחה מלב אל לב. אבל בואו ונדבר קצת על העבודה שלי, בתור נערת ליווי.

ובכן, אנחנו, נערות הליווי, רואות במקצוע שלנו אלוהי. אם הרצון והכוונה של אהבה נכנסים למיטה, אנו רואים את עצמנו כאוהבים הטובים והשמימיים ביותר בעולם הזה. מקצוע הליווי, אף אחד מהמודים אינו מגיב לאפשרויות הקריירה שלנו. במקום זאת, אנו מתכוונים להילחם נגד החברה הזו שתמיד הציגה את הנשים כאובייקט מיני. בכל מגרשי המשחקים המפולסים, שכר פחות בהשוואה למין הגברי. אנחנו כל הזמן שומעים סיפורים על אפליה של נשים בכל חלקי העולם התאגידי.

בתחילת הווידויים שלי גיליתי שלהיות מרדנית ולא מוסרית כן עזר לי בשלב ההתחלתי. ככל שהתחלנו להבין את הכוח של הדמיה והצהרות כמלווה עצמאי. התחלנו לנווט את חיינו, וגורלם תלוי ביכולת וביכולתנו. ליווי משלים ומחמיא לכל הרכילות הישנות המטומטמות על מיניות של נשים. בנוסף לכך, אנחנו כצוות עבדנו קשה, על מנת לנפץ את התמונה של זונות שמוצגת רק כעזרי אוננות בחינם. אנחנו אוהבות להיות כנשים חושניות וכמי שיכולות ללמד גבר את אמנות האהבה. הפעולה של הפעלת נערת ליווי היא החלטה ניצוץ ספונטני של גבר והיא פעילות נפשית יותר אינסטינקטית ושיפוטית של גבר. כאשר אהבה מספקת את הציפיות, אנו נפרדים בעסקי נערות ליווי. אנחנו נשארות על המשמר, ואנחנו עומדות כבטחונות לנשים התמימות. הגנה עליהן מפני הסאטיריאזיס האדירים והגברים התאוותניים בחברה. לסיכום, תפקידנו מעולם בהיסטוריה זו של האנושות לא הוכר. אנו מתגלגלות על חיינו כשכל יום חולף באווירה של הגשמה אנו חיות את חיינו כנערות ליווי שלא מהעולם הזה …

אולי גם תאהב...