נערות ליווי

גמירות אששש עם בתאל

לא האמנתי כמה טוב הכוס שלה הרגיש כרוך סביב הזין שלי. זה היה כמו כפפה שנועדה להתאים לי. לאחר זמן מה הרגשתי שאני עומד לגמור אז דחפתי את הזין שלי הכי עמוק שיכולתי והתפוצצתי. כששלפתי את הזין שלי החוצה, הזמר התחיל לזלוג החוצה אז תפסתי את המצלמה שלי וצילמתי כמה תמונות לאוסף האישי שלי. לפני שעזבה היא אמרה לי שהיא לא על אמצעי מניעה ואולי היא יכולה להיכנס להריון. הפגישות האלו נמשכה כמה חודשים כשנתתי לה כסף וזיין אותה.

לפעמים היא הייתה מוצצת לי את הזין ובלעה את השפיך שלי, לפעמים הייתי מזיין אותה בתחת ומשחרר שם במיגוד למפגשים שהיו לי בעבר עם נערות ליווי.

 בפעם הראשונה שזיינתי לה את התחת, חשבתי שלעולם לא אכניס את הזין שלי עד הסוף לתוכה. היא הייתה כל כך צמודה וכל דחיפה של הזין שלי הייתה גורמת לה לבכות ולרעד. בעזרת הרבה ג'לי ונחישות, הצלחתי להכניס את כל הזין שלי לתחת שלה. אני שמח שלא ויתרתי כי התחת שלה הרגיש טוב כמו הכוס שלה ויכולתי לגמור לה בתחת כל מה שרציתי. היא אפילו הגיעה למקום שבו נהנתה ממין אנאלי.

כעבור זמן מה יכולתי לדעת שהפגישות הקטנות שלנו כמעט יצאו לדרך כשהיא באה ללוות כסף ולא רוצה לקיים יחסי מין. ידעתי שלא אתקשה על התחת או על הכוס שלה עוד הרבה זמן, אז הייתי צריך ליהנות מזה אפילו יותר כשעשיתי. בפעם האחרונה שהיא באה וקיימנו יחסי מין, יצאתי לגמרי.

היינו מזדיינים בעמדת המיסיונר בערך 20 דקות כשהרגשתי שאני קרוב לגמור. שוב דחפתי את הזין שלי הכי עמוק שיכולתי והתפוצצתי בתוכה. כשהיא הבינה מה בדיוק קרה היא התלבשה במהירות בזמן שהזרע שלי עדיין מטפטף החוצה והלכה. זו הייתה הפעם האחרונה שהיא באה לקבל ממני כסף והפעם האחרונה שראיתי אותה. בהיותה לא חזרה ולא שמעתי ממנה שוב, הייתי מניח שלא הכנסתי אותה להריון. אני מתגעגע לזיין אותה, אבל לפחות יש לי את כל התמונות לאונן. אני מקווה שמי שמקיש על התחת והכוס הזה נהנה מזה, כי זה טוב לעזאזל.

אולי גם תאהב...