נערות ליווי

בתאל הדוגמנית הלוהטת

 לפני מספר שנים פגשתי גברת צעירה בשם בתאל שהפכה לדוגמנית מבחן עבורי. היינו מנסים תנוחות שונות של סקס אך בשונה מאותן נערות ליווי. שנינו הרווחנו מזה כי היא הייתה מקבלת תמונות בחינם לעצמה ואני הייתי מקבל תמונות לתיק העבודות שלי. אחרי כמה שנים די איבדנו קשר אחד עם השני. לילה אחד שמעתי דפיקה בדלת וכשהסתכלתי, זו הייתה היא. היא סיפרה לי סיפור יבבה על כך שחסרת מזלה וביקשה ללוות קצת כסף. נתתי לה קצת כסף וחשבתי שלעולם לא אראה אותה שוב או שהיא תחזור בעוד שבוע או שבועיים להחזיר לי. ובכן, היא חזרה בסדר, אבל כדי ללוות עוד כסף. זה קרה עוד פעמיים או שלוש לפני שהיא התוודתה לילה אחד שהיא לא תוכל להחזיר לי.

היא אמרה לי שהיא מצטערת והרגישה כל כך רע עם זה. אז היא הציעה שהיא יכולה אולי להחזיר לי עם סקס. הופתעתי מאוד לשמוע אותה מציעה זאת. נמשכתי אליה ולמרות שהיא הייתה מאוד סקסית ופנטזתי פעמים רבות לזיין אותה, אבל שמרתי על מערכת היחסים שלנו כידידות ומקצועיות. אומנתי לתמונות שלה פעמים רבות בעבר, אבל זה היה מבחירה שלי . כשישבנו שם חשבתי על זה יותר ויותר והחלטתי שאולי גם אני אוציא משהו מהעסקה אז נעניתי להצעתה. אמרתי לה שארצה גם לצלם כמה תמונות עירום שלה להנאתי האישית והיא הסכימה בשמחה.

באותו הערב המסוים היא הופיעה אצלי בבית כשהיא לבושה בזוג מכנסיים קצרים, חולצת טריקו וזוג סנדלים סקסי. כיוון שיש לי פטיש רגליים ונעליים, אמרתי לה שאני רוצה לצלם רק כמה תמונות של הרגליים שלה בסנדלים האלה וגם יחפה. לאחר שצילמה את תמונות הרגל וחלק ממנה לבושה, היא התפשטה והתחלתי לצלם אותה. הזין שלי התחיל להיות קשה יותר ויותר. היא ראתה את הבליטה במכנסיים שלי והציעה לי להיות עירום. גם אני התפשטתי במהירות והנחתי לזין שלי לברוח .

 היא מעולם לא ראתה את הזין שלי לפני כן וחייכה כשראתה אותו. היא העירה כמה זה היה גדול וקשה. אחרי זמן קצר של צילום, היא הייתה על ארבע על הרצפה ומניעה את ישבנה לעברי. זו כל ההזמנה שהייתי צריכה אז ירדתי מאחוריה והתחלתי לשחק עם הכוס שלה וגיליתי שהיא כבר רטובה. התכנסתי מאחוריה והכנסתי את קצה הזין שלי לתוך הכוס שלה ודחפתי לאט. החלקתי פנימה הרבה יותר קל ממה שציפיתי והתחלתי לזיין אותה.

אולי גם תאהב...