דירות דיסקרטיות, נערות ליווי

אדית בעיסוי אירוטי לוהט

בונז'ור,

קוראים לי אדית, ורציתי היום לחלוק אתכם את המחשבות שלי. אישה עשויה להיות פלרטטנית לפני קבלת עיסוי אירוטי. כמו למשל – אולי האישה לובשת חלוק בלי שום דבר מתחת בזמן שהיא ובן הזוג שלה חולקים קצת יין ומפטפטים לזמן מה. במקום ללבוש חלוק, אולי היא הולכת בעירום בזמן ששלושתכם משוחחים.

פעם אחת, אישה מסוימת, שעברה עיסוי אירוטי, התפשטה ישירות מול המעסה. היא הסירה את החצאית והחולצה שלה ואת החזייה והתחתונים. ואז היא הסירה את התכשיטים שלה. היא "בתמימות" ביצעה סטריפ טייז. אישה באמת לא עירומה עד שהיא מורידה את כל התכשיטים שלה. האפשרויות אינסופיות.

וכעת נדון במה שקורה כאשר אישה מעניקה עיסוי אירוטי לגבר –

לפעמים אישה תספק עיסוי אירוטי לגבר אחר. היא בסדר עם האדם בעירום. כמובן, היא הייתה מלבישה גבר אם הוא רוצה אותה, אבל עד כה, אף אחד מהם לא ביקש זאת מעולם. היא אוהבת לעסות את החזה של האדם. גברים אוהבים את זה. לפעמים גבר יקבל זקפה בזמן שאישה מעסה אותו גם אם היא נמנעה בכוונה מאזורי איברי המין שלו. זוהי תגובה פיזיולוגית נורמלית, במיוחד אם הגבר צעיר. גם אם אדם מנסה להיות ג'נטלמן, זה עדיין יכול לקרות. לגבר לא תמיד יש שליטה. לעתים רחוקות זו בעיה מכיוון שכולנו מבוגרים. תלוי עד כמה מצב הרוח של האישה שובב, היא עשויה להתנהג בכוונה בצורה שהיא יודעת שיכול לרגש גבר. הכי כיף לה כשהיא יודעת שהאדם מנסה למנוע מזה לקרות אבל לא יכול לעמוד בפני קסמיה. היא יכולה להיות שובבה מאוד כשהיא רוצה להיות.

אחת הדרכים שבה אישה עושה זאת היא למשוך בעדינות את תשומת ליבו של גבר לעירום שלה. לדוגמה, אוהבת למרוח שפתון אדום ולק. הרמזים החזותיים האלה אומרים לגבר שזה בסדר להסתכל על גופה העירום (כל עוד הוא מכבד) ושהיא לא יצור לא מיני. לפעמים, זה פשוט בדרך שבה האישה משוחחת עם אדם. בעוד שהיא מגלה בו עניין אמיתי, האינטימיות של דבריה עשויה להצביע על כך שהיא תהיה בסדר אם "יאכזב את השמירה שלו". בדרך זו היא מרגיעה אותו ונותנת לו להרגיש פחות מעוכב. זה בהחלט מוסיף לחושניות של עיסוי אירוטי.

בדרך כלל, כשאישה נותנת עיסוי אירוטי, היא ממקמת את עצמה קרוב מספיק לאדם כך שהגוף שלה נוטה להתחכך בו. היא לא בהכרח עושה את זה כדי להדליק את האדם. היא כל כך קטנטונת שפשוט יותר קל לה לעשות את העיסוי ככה. אבל לפעמים היא תישען קדימה במהלך עיסוי אירוטי וכתוצאה מכך שדיה משתלשלים לפני האדם. זהו נוף נחמד במיוחד, כזה שרוב הבחורים לא מסוגלים לעמוד בפניו. הזין שלהם יתקשה והם ירצו לגעת בה…

אולי גם תאהב...